top of page

Başvurular

GENÇ HUKUK AKADEMİSİ

 Genç Hukuk Akademisi, Gençlik Değişim ve Gelişim Eğitim Derneği bünyesinde yer alan beş adet alt kuruluştan bir tanesidir. Hedef kitlesi hukuk fakültelerinde öğretim gören, hukuk alanında çalışmalar yapmak isteyen ve hukuka ilgi duyanlar olan genç hukuk akademisi; bünyesinde yer alan herkesin hukuk sistemimiz ve uluslararası hukuk alanlarında  fikir alışverişinde bulunabilmesine, öneri ve tavsiyelerini sunabilmesine, bu alt kuruluşun yapacağı etkinliklerde yer alabilmesine imkan sağlamaktadır.

3.png

MUN&MÜNAZARA PLATFORMU

  Gençlik Değişim ve Gelişim Eğitim Derneği olarak, daha önce Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve uluslararası olarak, farklı isimler ve formatlarda ürettiğimiz, MUN (MBM) ve Münazara odaklı konferanslar, Dernek içerisinde MUN (MBM) ve Münazara Platformu adı altında yeni bir çalışma grubu ile projelerine, Türkiye ve Türk gençleri tarafından, gençlerin kendilerini ifade etme, liderlik becerilerini geliştirme ve küresel meseleler hakkında farkındalık kazanma ve de kazandırma fırsatı sunan etkinlikler düzenlemeye devam edecektir.

6.png

MİMAR ADAYLARI PLATFORMU

Mimar Adayları Akademisi sizlerle... Derneğimiz bünyesinde faaliyete geçecek akademimiz; mimar ve iç mimar adaylarının sektörü tanımasını, çeşitli etkinliklerle ilgi ve becerilerini göstermesini, tasarımsal süreçlerde fikir alışverişinde bulunmasını amaçlamaktadır. Simgeler ve imleme süreçleri alanına müdahale etmenin bir yolu olan mimarlıkta; akademimiz tarafından düzenlenmesi planlanan çalıştaylar, sempozyumlar, üyelere özel etkinlikler ve mimari proje yarışmaları için çok heyecanlıyız! Siz de aramıza katılmak ve ekibin bir parçası olmak için başvuru sürecini kaçırmayın…

4.png

GİRİŞİMCİLİK VE YAZILIM
PLATFORMU

Merhaba! Gençlik Değişim ve Gelişim Eğitim Derneği'nin öncü bir alt kuruluşu olan “Girişimcilik ve Yazılım Platformu”na hoş geldiniz!


Amacımız, genç yetenekleri girişimcilik ve yazılım alanında destekleyerek onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaktır. Sektörlerin dönüşümüne katkı sağlamak, inovasyon ve teknolojiyle dolu bir geleceğe adım atmak için buradayız.

Platformumuz, genç girişimcilerin ve yazılım meraklılarının kendilerini geliştirebileceği, projelerini hayata geçirebileceği ve fikirlerini paylaşabileceği bir ortam sunar. Girişimcilik yolculuğunda rehberlik ederken, yazılım dünyasında teknik bilgi ve deneyim kazandırmak için eğitim, söyleşi, konferans, simülasyon, sempozyum, atölye çalışmaları ve daha nice etkinlikler düzenleriz.

Biz, iş birliğini önemseyen, yaratıcı düşünen ve fark yaratan bir topluluk oluşturmayı hedefleriz. Başarılı projeler için kaynaklar sunar, yatırımcılarla bağlantı kurar ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluruz.

Eğer girişimcilik dünyasına adım atmak ya da yazılımın sihirli dünyasına katılmak istiyorsanız, “Girişimcilik ve Yazılım Platformu” sizin için doğru yer! Katılın, vizyonunuzu şekillendirin ve geleceğin dijital çağında fark yaratmaya birlikte başlayalım.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız!

7.png

CİNSİYET EŞİTLİĞİ PLATFORM

 Gençlik Değişim ve Gelişim Eğitim Derneği olarak toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve pozitif bir değişim yaratmak için Cinsiyet Eşitliği Platformu ile sizlerleyiz! Toplumsal cinsiyet eşitliğinin değerini vurgulamak, farkındalığı artırmak, değiştirici ve geliştirici konuşmaları başlatmak amacıyla sizleri de platformumuza davet ediyoruz.


  Günümüzde toplumsal cinsiyet eşitliği; sadece bir tartışma konusu değil, aynı zamanda bir değişim çağrısıdır. Toplumun her köşesinde, kadın ve erkeğin eşit katılımı ve fırsatlarına erişimiyle şekillenen bir dünya adına harekete geçmek için Cinsiyet Eşitliği Platformu ile biz burdayız!


  Etkinliklerimizin başında Cinsiyet Eşitliği Paneli bulunmakla birlikte Gençlik Değişim ve Gelişim Eğitim Derneği olarak platformumuzda cinsiyet temelli eşitsizliklerin nedenlerini ve çözüm yollarını derinlemesine ele alan tüm etkinliklere imza atmaya hazırız. 

bottom of page